Дневник

Rozali.com » Дневник » Дневник на NaTaLkA » Жената

Дневник на NaTaLkA

Как да си помогна?

Написано на 15 Април 2012, 12:20 ч.

Здравейте мили дами, много се радвам,че мога да споделя с Вас проблема си.Аз съм на 20 години и имам големи здравословни проблеми,които лекарите още повече задълбочиха. Вместо да ми помогнат се получи обратният ефект. Ще започна от самото начало на годината.Края на Януари месец имах гинекологични проблеми, бяло течение,което се сгъстяваше и ставаше на топчета отидох на гинеколог в Плевен и ми предписаха антибиотик Флажил със таблетки Полижинакс, паралелно си правех и дамски душ. За момент отмина,но течението си продължи. Началото на този месец по-малката ми сестра се разболя от грип. Започнах и аз да кашлям,беше ми отпаднало и имах температура около 37.1,казаха ми че е вирусна инфекция и ми предписаха сироп Димекс, и противогрипен препарат Тамифлу.На другата вечер ми беше затруднено дишането много се бях уплашила. Не можех да вдишам дълбоко въздух и ми свиреха гърдите. На сутринта отидохме с моя приятел на снимка и ми изкараха вирусна двустранна пневмония...започнах антибиотик Аксеф през устата...пих го 3 дена,защото съм с гастрит и не ми понесе на стомаха..Получи се следното- гадеше ми се, имах сърцебиене – когато се изправя от леглото и ми трепереха краката , а температурата ми бепе 35.8 за около 3 часа..Отидох на лекар с последни сили...и се оказа че е от токсините на болестта и антибиотика и не ми понася. Понеже сме малък град и нямам възможност да ходя на Плевен постоянно, им се доверих. Вкараха ме в болница за 10 дена – на антибиотик венозно Медаксон- от който ме болеше сърцето, имах бодежи, и 3 системи с натриев хлорид. Изписаха ме с видимо добро състояние. На следващия ден заедно със снимките отидох на Плевен на лекар за всеки случай. Човекът се изсмя...Първо не съм била с пневмония, а с тежък бронхит, и второ антибиотиците Аксеф и Медаксон са горе долу един и същ антибиотик,но с различни имена. Лекарят ми изписа Сумамед – антибиотик, на 24 часа по 1 таблетка (те са 3 вътре) ,Еуреспал 3 пъти по 1, Изопринозин – 3 пъти по 1, и витамини Мултитабс – 2 пъти по 1, в момента съм на 3ти ден от лечението и пак ми започна сърцебиенето и отпадналостта. Консултирахме се с лекаря по телефона, каза че не може да е от лекарствата...Не знам какво да правя, не искам да ходя при други лекари, защото пак ще се натровя. Отново ми тръгна течение като извара...и страшно ме сърби – взех на своя глава вагинални капсули Макмирор и се чувствам малко по-добре. Исках да ви попитам след такова изобилие на лекарства...някакав натурален начин за възстановяване на организма има ли? На какви храни да наблегна, кои да избягвам...как да си подсиля организма..много отслабнах. Страшно много ще съм Ви благодарна! Благодаря Ви за отделеното време!

Още от личния дневник на NaTaLkA

Проблем :(

Здравейте, имам проблем,който макар и незначителен на пръв поглед, нарушава съня и здравето ми. Бих искала да Ви помоля за съвет. Аз съм на 20 години,когато бях на 19 имах една неприятна случка. Знаете тийнейджъри,преди бала, решават да правят лудории - с още няколко саученици решихме да отидем ...

Козметичен проблем

Здравейте мили дами, искам да Ви споделя проблема си, косата ми се омазнява бързо след като я третирам с преса, понеже съм с къдрава коса и постоянно я изправям и дори да е изкъпана , ммина ли с пресата веднага започва неприятната ммиризма в корените на косата, от която няма отърване,Какво ли не про...

Новини


РЕКЛАМА

Автори в Дневник Rozali

Хороскоп за деня


Реклама

Топ оферти

Здраве

Той и тя